KSIĄDZ PROBOSZCZ MODLIŁ SIĘ ZA NASZĄ PARAFIĘ W BETLEJEM

24 sierpnia 2022

Dzisiaj, 24 sierpnia, dokładnie na cztery miesiące przed Bożym Narodzeniem i cztery dni przed Parafialnym Świętem Chleba, Ks. Proboszcz odbywający rekolekcje kapłańskie w Ziemi Świętej, modlił się za naszą kieleńską parafię w Betlejem, którego nazwa tłumaczy się jako Dom Chleba.
Pamiątką tego wydarzenia będzie figurka Dzieciątka Jezus, którą ks. Proboszcz pobłogosławił w grocie Narodzenia Pańskiego. Odtąd będzie ona wystawiana w stajence bożonarodzeniowej w naszym kościele w Kielnie.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.046679973602295