W NIEDZIELĘ, 28 SIERPNIA, ODBYŁO SIĘ TRZECIE PARAFIALNE ŚWIĘTO CHLEBA, które było dniem dziękczynienia za chleb – owoc błogosławieństwa Boga i pracy człowieka w różnych zawodach. W parafialne Święto Chleba wpisała się również Msza Święta Dożynkowa, którą sprawowaliśmy o godz. 12:30. Przygotowania Mszy Świętej Dożynkowej podjęło się w tym roku Sołectwo Dobrzewino
Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziemy w ---> GALERII