MSZA ŚWIĘTA NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO KATECHETYCZNEGO 2022/2023

1 września 2022

1 września o godz. 8:00 sprawowana była Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego 2022/2023. W Eucharystii wzięli udział: dyrektorzy szkół z Kielna i Karczemek, nauczyciele, katecheci, rodzice, oraz dzieci i młodzież.

Po Mszy świętej odbyła się procesja na cmentarz parafialny, gdzie ks. Proboszcz poprowadził modlitwę przy grobach żołnierzy i partyzantów. Młodzież złożyła kwiaty i zapaliła znicze pamięci. Chwila zatrzymania się przy grobach bohaterów stała się okazją do przypomnienia sobie jak ważne i aktualne są słowa: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.

Zapraszamy do ---> GALERII

Przebaczenie silniejsze jest niż odwet.

aforyzm grecki