We wtorek, 6 grudnia, po Mszy świętej roratniej, odwiedził nas Święty Mikołaj, który przybył prosto z nieba z orszakiem Aniołów - swoich pomocników.
Jako biskup przypomniał nam, że w życiu trzeba kierować się przede wszystkim miłością i dobrem, bo one prowadzą nas do świętości.
Na zakończenie radosnego spotkania obficie obdarował nas słodkościami.