NIEDZIELNA EUCHARYSTIA POD PRZEWODNICTWEM BISKUPA PIOTRA PRZYBORKA

15 stycznia 2023

Na zakończenie kolędy w naszej parafii biskup Piotr Przyborek przewodniczył uroczystej Mszy świętej rozpoczynającej Niedzielę - Dzień Pański.
W Eucharystii wzięli udział kandydaci do sakramentu bierzmowania oraz ich rodzice.
Ksiądz Biskup, odwołujac się do Ewangelii, przypomniał nam, że Duch Święty upewnia nas, że jesteśmy prawdziwymi dziećmi Bożymi.
Te słowa są tym bardziej ważne, że już 11 marca ci sami kandydaci przyjmą z rąk Biskupa Piotra sakrament bierzmowania.
Można powiedzieć, że pierwsze zwiastuny Ducha Świętego zostały już przekazane!
Czekamy na Ciebie nasz Pasterzu i zapewniamy o modlitwie, o którą prosiłeś.

Kto chce ludzi ratować, musi za ludzi cierpieć.

św. Józef Freinademetz