W czwartek, 2 lutego, obchodziliśmy Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane w tradycji ludowej Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. W tym dniu sprawowaliśmy Msze święte o godz. 9:00 17:00 i 18:00., które rozpoczynaliśmy od obrzędu POBŁOGOSŁAWIENIA ŚWIEC GROMNICZNYCH.













