W najbliższą niedzielę, 5 marca, w II Niedzielę Wielkiego Postu, rozpoczniemy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA DOROSŁYCH, MŁODZIEŻY ORAZ DZIECI. Potrwają one do środy 8 marca. Katechezy rekolekcyjne poprowadzi ks. Jakub Dębicki pracujący na co dzień jako proboszcz w Ukrainie. Razem z ks. Jakubem pragniemy w czasie tegorocznych rekolekcji podjąć modlitwę, post oraz jałmużnę w intencji pokoju w Ukrainie oraz na świecie.
W NIEDZIELĘ nauki rekolekcyjne będą głoszone na każdej Mszy świętej.
- o godz. 8:30, 10:30 i 17:00 – będą to katechezy dla dorosłych.
- o godz. 12:30 – będzie nauka rekolekcyjna dla dzieci.
OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY:
- DOROSŁYCH – zapraszamy na Mszę świętą z nauką rekolekcyjną o godz. 9:00 lub 18:00.
- MŁODZIEŻ ORAZ KANDYDACI DO BIERZMOWANIA – spotkanie rekolekcyjne o godz. 20:00.
- DZIECI – Uczniowie klas: 0 – IV – spotkanie rekolekcyjne o godz. 16:00.
Uczniowie klas: V – VIII – spotkanie rekolekcyjne o godz.17:00.
Zapraszam wszystkich parafian do udziału w rekolekcjach wielkopostnych. Rodziców proszę o zaangażowanie i współpracę, by dzieci ze szkoły podstawowej skorzystały z przygotowanego dla nich czasu rekolekcji w kościele.