W wspomnienie Najświętszej Panny z Lourdes, 11 lutego, przeżywaliśmy specjalne nabożeństwo z modlitwami w intencji chorych na duszy i ciele.
Najbardziej wzruszającymi momentami tego spotkania był sakrament chorych oraz odczytanie przez ks. Proboszcza osobistych podziękowań i próśb kierowanych do Boga przez przyczynę Maryi
Liczny udział wiernych w tym nabożeństwie potwierdził, że troska o zdrowie i życie, w tym również o zdrowie i życie duchowe, są jedną z najistotniejszych spraw naszej drogi do zjednoczenia z Bogiem.