SERCE ROŚNIE Z RADOŚCI I DUMY, ŻE POŚRÓD NAS SĄ LUDZIE, KTÓRZY KOCHAJĄ
"TAM, GDZIE JEST MIŁOŚĆ I DOBRO, ZNAJDZIESZ BOGA ŻYWEGO"
4.04.2023r. podopieczni wraz z terapeutami Ośrodka w Kielnie brali udział w nabożeństwie. Ksiądz Łukasz poświęcił palmy, które wykonane zostały podczas zajęć w Ośrodku.
Przejście miało bardzo uroczysty charakter - w całym Kielnie rozlegał się dźwięk dzwonów kościelnych.
W kościele została odczytana ewangelia. Była okazja do przyjęcia Komunii św. a także do adoracji krzyża.
Bóg zapłać księdzu Łukaszowi za zorganizowanie i poprowadzenie tego uroczystego nabożeństwa.
(Tekst i zdjęcia OREW KIELNO)