Dziękujemy wszystkim kochanym Parafianom i Gościom którzy tego dnia modlili się z nami w naszym kościele.
* Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do ks. kan. Roberta Zielińskiego - Rektora Roku Propedeutycznego w Gdańskim Seminarium Duchownym za przewodniczenie naszej modlitwie oraz wygłoszone piękne słowo Boże.
*Dziękujemy wszystkim kapłanom z naszego dekanatu oraz klerykom roku propedeutycznego z diecezji toruńskiej i gdańskiej, którzy po raz pierwszy gościli w naszej parafii, za udział w asyście liturgicznej.
*Dziękujemy pani Natalii Kmiecickiej - Dyrektor Wydziału Katechetycznego Gdańskiej Kurii Metropolitalnej oraz jej mężowi za przeczytanie czytań w liturgii słowa Bożego.
* Dziękujemy Służbie Liturgicznej naszej parafii, Scholi "Barka JPII", panu Organiście i panu Kościelnemu za profesjonalną obsługę liturgii.
* Dziękujemy wolontariuszom i opiekunom ze Szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej w Karczemkach za udział w procesji z darami oraz przeprowadzenie akcji "Pola nadziei na Pomorzu ".
* Dziękujemy rodzicom i dzieciom przygotowującym się do przyjęcia pierwszej Komunii świętej, dla których dzisiejszy odpust i otrzymana książeczka były kolejnym etapem prowadzącym do uroczystości przyjęcia Chrystusa pod postacią Eucharystii.
ŚWIĘTY WOJCIECHU - MÓDL SIĘ ZA NAMI