W połowie maryjnego miesiąca maja parafianie z Kieleńskiej Huty, modlący się codziennie na nabożeństwach majowych przy kapliczce, zorganizowali MARYJNE POŁOWINKI.
Ks. Proboszcz dziękując wszystkim za wspólną modlitwę i udzielając błogosławieństwa, powiedział, że jego wielkim pragnieniem jest być wszędzie tam, gdzie modlą się jego parafianie!