ZAKOŃCZENIE ROKU EDUKACYJNO-REHABILITACYJNEGO W OŚRODKU DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W KIELNIE
12 lipca 2023
"To był piękny, pracowity i pełen miłości czas. Niech Bóg Wam błogosławi!" - powiedział ks. Proboszcz dziękując wszystkim zaangażowanym w prowadzenie oraz pracę w Ośrodku Rehabilitacji, Edukacji i Wychowania w Kielnie.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕