Zanim uczniowie usłyszeli pierwszy w tym roku dzwonek w szkole, niektórzy z nich stawili się na dźwięk dzwonów kościelnych, które zaprosiły ich na Mszę świętą w naszym kościele.
We wspólnocie dyrekcji szkół w Kielnie i Karczemkach, nauczycieli, katechetów, rodzców oraz uczniów przyzywaliśmy Ducha Świętego prosząc Go o światło mądrości, miłości i prawdy.