Dzisiaj (08.09.2023), w święto Narodzenia Najświętszej Maryi Dziewicy, po zakończeniu Mszy świętej, do ołtarza Matki Bożej ukradkiem podeszły dzieci trzymając coś w dłoniach. Jak się okazało była to czerwona róża oraz laurki wykonane przez nich własnoręcznie. Było to piękne, proste, głębokie, czułe i bardzo wzruszające!
Pan Jezus ma rację, gdy mówi: "POZWÓLCIE DZIECIOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE. DO TAKICH NALEŻY KRÓLESTWO BOŻE"