Niedzielne przedpołudnie stało się piękną okazją do wspólnego kolędowania w naszym kościele parafialnym.
Niezwykłe chwile z fachową oprawą muzyczną i profesjonalnym śpiewem podczas Mszy świętej oraz kolędowania zapewnili nam przedstawiciele Zespołu "Holy Wins", którzy posługują w Parafii pw. Świętego Brata Alberta w Gdańsku.
Nasi muzyczni goście przybyli do naszej parafii dzięki życzliwości naszego parafianina pana Pawła Dołkowskiego oraz Stowarzyszenia My Gmina Szemud.
Dziękujemy wszystkim za wspólne spędzony czas na modlitwie i radosnym śpiewaniu kolęd ku czci Nowonarodzonego Chrystusa.