W bieżącym tygodniu naszą archidiecezję nawiedzają relikwie błogosławionej rodziny Wiktorii i Józefa Ulmów oraz ich dzieci: Stanisławy, Barbary, Władysława, Franciszka, Antoniego, Marii oraz Dziecka, które rodziło się w chwili męczeństwa.
Jednym z kościołów stacyjnych na trasie nawiedzenia była Parafia Chrystusa Króla w Wejherowie.
Właśnie tam ks. Proboszcz zawierzył Panu Jezusowi naszą parafię przez przyczynę Świętych Małżonków oraz ich Dzieci, prosząc szczególnie o łaski dla:
- małżonków
- rodziców
- rodzin oczekujących potomstwa
- małżonków starających się o potomstwo
- rodziców, którzy utracili dzieci
- małżonków, którzy podjęli się adopcji
- narzeczonych
- młodych, którzy czekają na narzeczeństwo
- dzieci
- młodzieży
- osób w podeszłym wieku
- chorych
- samotnych
- tych, którzy prosili o modlitwę.
- Nie zabrakło też modlitwy za osoby żyjące w związkach niesakramentalnych.