DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W AKCJĘ "POLA NADZIEI 2024":
Wolontariuszom - MŁODZIEŻY ze Szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej w Karczemkach wraz z ich OPIEKUNAMI - panią Magdą Szatkowską oraz Moniką Foigt.
Wszystkim LUDZIOM DOBREJ WOLI, którzy okazali miłość poprzez okazane wsparcie finansowe.