POŻEGNANIE RELIKWII ŚW. WOJCIECHA

14 kwietnia 2024

NABOŻEŃSTWO DZIĘKCZYNNE I POŻEGNANIE RELIKWII ŚW. WOJCIECHA
 
Czas nawiedzenia naszej parafii przez relikwie św. Wojciecha zakończył się adoracją Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz nabożeństwem odnowienia przymierza chrzcielnego i uroczystym śpiewem "Te Deum - Ciebie Boga wysławiamy".
 
Odprowadzając relikwie Patrona naszej parafii do mobilnej kaplicy, okrążyliśmy w procesji świątynię parafialną, zawierzając mu symbolicznie nas wszystkich oraz dalsze losy tego kościoła, którego jest Patronem.
 
Niech będą dzięki Bogu i ludziom za ten piękny i duchowo mocny czas!
 
 

W Ciężkiej dla wszystkich podróży życia nie godzi się własnych ciężarów na cudze barki zwalać.

Adam Mickiewicz

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.073387145996094