BIERZMOWANIE 2024

27 kwietnia 2024

W sobotę, 27 kwietnia, w 10. rocznicę kanonizacji św. Jana Pawła II, 56. młodych ludzi przyjęło sakrament bierzmowania w naszej parafii z rąk ks. biskupa Wiesława Szlachetki.

Gratulujemy młodzieży kolejnego kroku na drodze wiary i modlimy się za nich, by potrafili współpracować z łaską Ducha Świętegi i przeżywać swoje życie jako dojrzali katolicy.

 

 

W Ciężkiej dla wszystkich podróży życia nie godzi się własnych ciężarów na cudze barki zwalać.

Adam Mickiewicz

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.072914123535156