W sobotę, 27 kwietnia, w 10. rocznicę kanonizacji św. Jana Pawła II, 56. młodych ludzi przyjęło sakrament bierzmowania w naszej parafii z rąk ks. biskupa Wiesława Szlachetki.
Gratulujemy młodzieży kolejnego kroku na drodze wiary i modlimy się za nich, by potrafili współpracować z łaską Ducha Świętegi i przeżywać swoje życie jako dojrzali katolicy.